Paslaugos

Specialistai

NEKILNOJAMOJO TURTO PROFESIONALAI

Teikiant efektyvias paslaugas vienas didžiausių privalumų yra komandos sudėtis.  Dažnai klientų poreikiai yra individualūs ir mūsų komandoje kiekvienas specialsitas gali pasitelkti kitos specializacijos profesionalą taip užtikrinant geriausią paslaugų kokybę.

Teikiant daugumą paslaugų dalyvauja daugiau nei vienos srities specialistai:

 

Analitikai
Dalyvauja konsultacijų, valdymo ir tarpininkavimo procesuose – rengia galimybių studijas, atlieka rinkotyrą, plėtros ir investicijų planavimą, dalyvauja formuojant nekilnojamojo turto portfelį, rengiant koncepcijas ir kt.


Architektai
Rengia detaliuosius planus, projektuoja pastatus. Dalyvauja konsultacijų procesuose – rengiant galimybių studijas, biuro sprendimus ir nekilnojamojo turto koncepcijas.
 

Brokeriai
Dalyvauja tarpininkavimo ir konsultavimo procesuose – vykdo nekilnojamojo turto pardavimus, dalyvauja rengiant galimybių studijas ir nekilnojamojo turto koncepcijas, atliekant rinkotyrą, biuro ir logistikos sprendimus bei atstovaujant klientus nekilnojamojo turto sandoriuose.
 

Dizaineriai
Kuria interjerą ir dalyvauja rengiant biuro sprendimus.
 

Finansininkai
Dalyvauja konsultavimo ir administravimo procesuose – rengiant galimybių studijas, plėtros ir investicijų planus, nuomos administravime, nekilnojamojo turto portfelio formavime ir kt.
 

Geodezininkai
Atlieka geodezinius žemės sklypų matavimus, rengia topografinius planus, formuoja ir pertvarko žemės sklypus.
 

Matininkai
Atlieka statinių ir inžinerinių komunikacijų kadastrinius matavimus.
 

Pardavimų vadovai
Dalyvauja konsultavimo, tarpininkavimo ir administravimo procesuose – rengia ir vykdo pardavimų koncepcijas bei nuomos strategijas, dalyvauja rengiant rinkodaros projektus, galimybių studijas, formuojant nekilnojamojo turto portfelį ir kt.

Projektų vadovai
Dalyvauja nekilnojamojo turto valdymo ir administravimo procesuose – atstovauja nekilnojamojo turto savininkus, prižiūri nekilnojamojo turto objektus bei jų nuomininkus, dalyvauja vykdant biuro ir logistikos sprendimus.
 

Rinkodaros specialistai
Dalyvauja konsultavimo, tarpininkavimo ir valdymo procesuose – rengia rinkodaros projektus, dalyvauja pardavimų organizavime ir nekilnojamojo turto koncepcijų rengime.
 

Statybų inžinerijos ekspertai
Atlieka techninius auditus, statybų priežiūrą, sąmatų ekspertizes, išduoda energetinius naudingumo sertifikatus, rengia daugiabučių modernizavimo investicinius planus ir kt.
 

Teisininkai
Dalyvauja konsultavimo, tarpininkavimo ir valdymo procesuose – rengia teisinius auditus, dalyvauja atstovaujant nekilnojamojo turto savininkus ir nuomininkus bei rengiant galimybių studijas.
 

Valdytojai
Organizuoja nekilnojamojo turto valdymą, administravimą ir priežiūrą.
 

Vertintojai
Vertina visų rūšių turtą, rengia vertinimo atskaitas, dalyvauja rengiant galimybių studijas ir pardavimų kainodaras.