Pardavimai

Profesionalios paslaugos visiems nekilnojamojo turt rinkos dalyviams

Mūsų komanda sudaryta iš gyvenamojo ir komercinio nekilnojamojo turto rinkų specialistų, dirbančių visuose – komercinio turto, investicinių objektų, gyvenamojo ir poilsinio būsto bei įvairios paskirties sklypų – segmentuose. Turėdami įvairios specializacijos profesionalus galime išpildyti kiekvieno kliento poreikius.

Įmonė, vykdydama veiklą nuo 1999 metų, puoselėja ilgamečius ryšius su vietiniais ir tarptautiniais nekilnojamojo turto rinkos dalyviais. Tai leidžia vykdyti kryptingus ir efektyvius pardavimus.
Išsakykite mums savo poreikius ir mes juos patenkinsime efektyviai ir per optimalų laiką.

 

PARDAVIMŲ ORGANIZAVIMAS

Remdamiesi ilgamete mūsų komandos patirtimi ir plačiu mąstymu, padėsime Jums suformuoti pardavimų koncepciją pagal Jūsų poreikius bei parduosime Jūsų nekilnojamąjį turtą maksimaliais rezultatais.
Nekilnojamojo turto vystytojams ir valdytojams siekiantiems optimaliai realizuoti nekilnojamąjį turtą, profesionaliai organizuojame pardavimus.
Pardavimus vykdome strategiškai, vadovaudamiesi iš anksto suformuota koncepcija. Pagal nustatytus tikslus mes parengsime projekto pardavimo ar nuomos koncepciją, kuri bus paremta kūrybiškumu, pardavimų patirtimi, dabartine ir prognozuojama rinkos situacija bei potencialių pirkėjų/nuomininkų poreikiais.

Mūsų komandos patirtis nuolat organizuojant ir vykdant daugiabučių bei individualių namų namų kvartlų projektų pardavimus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir pajūryje mūsų klientams suteikia galimybę išlikti vieniems konkurencingiausių bei sėkmingiausių rinkoje.

 

NUOMOS ORGANIZAVIMAS


Nuomininkų paieška yra vienas iš pardavimų organizavimo procesų, kurio metu nekilnojamojo turto valdytojams padedame formuoti didžiausią galimą pajamų srautą. Puoselėdami nuolatinius ryšius su daug potencialių nuomininkų ir valdydami naujausią rinkos informaciją, padedame klientams optimaliai valdyti nuomos srautus.

Nuomininkų paiešką vykdome pasitelkdami sukauptas duomenų bazes bei įvairias marketingo priemones. Verslo ir prekybos centrams rengiame nuomos koncepcijas, kuriomis remiantis parenkame palankiausią nuomininkų „miksą“.

Turto savininkui pageidaujant parengiame nuomos valdymo įrankius.

 

NUOMININKO REPREZENTAVIMAS


Siekiame, kad visos nekilnojamojo turto rinkos šalys turėtų galimybę bet kuriame sandorio etape į pagalbą pasitelkti profesionalų partnerį.

Komerciniams subjektams siūlydami nuomininko reprezentacijos paslaugą mes padedame Jūsų įmonei patalpų paieškos procesą atlikti profesionaliai bei greitai, taupydami Jūsų laiką. Puoselėdami nuolatinius ryšius su nekilnojamojo turto valdytojais, valdydami naujausią rinkos informaciją ir įvaldę sutarčių vykdymo procesus mes sutaupysime Jums laiko ir įmonės resursų.

Surasime ir pateiksime Jums reikalingų patalpų alternatyvas, padėsime sudaryti optimalų nuomos sandorį, pasiūlysime patalpų ar teritorijos sprendimus ir, esant poreikiui, prižiūrėsime nuomos sutarties vykdymą ginant Jūsų interesus.

Dauguma nekilnojamojo turto valdytojų nuomoja patalpas pagal iš anksto parengtas nuomos koncepcijas ir laikydamiesi strategijos, todėl gali neužtekti tik noro ir finansinių galimybių įsikurti Jums reikiamoje vietoje. Mes tinkamai reprezentuosime Jūsų įmonę ir, esant poreikiui, suteiksime reikalingą informaciją, rekomendacijas ar galimus sprendinius, leisiančius atitikti nuomotojo lūkesčius.

 

BIURO SPRENDIMAI

Teikiant paslaugas nuomininkams mes neapsiribojame tik nuomininko representavimu, bet ir rengiame biuro patalpų ir darbo vietų įrengimo planą. Organizuojame ir prižiūrime biuro įrengimo procesus nuo techninių darbų iki biuro dizaino, baldų užsakymo ir kt.

Jeigu persikeliate į naujas patalpas, mes suorganizuosime efektyvią biuro relokaciją, kuri truks trumpai ir iki minimumo sumažins galimus įmonės veiklos trukdžius.

 

PATIRTIS - daugiau čia

 


INFORMACIJA IR PASLAUGŲ UŽSAKYMAS VISOJE LIETUVOJE:

Telefonu +370 618 03366

El. paštu info@citadeleNT.lt