Paslaugos

Naujienos

Naujienos
Būsto fondo didėjimo apimtys 2017 m. buvo mažesnės nei 2016 m.

Būsto fondo didėjimo apimtys 2017 m. buvo mažesnės nei 2016 m.

2018 06 01

Remiantis Lietuvos statistikos departamento duomenimis 2017 metais buvo įregistruota mažiau naujos statybos gyvenamojo būsto ploto nei 2016 metais. Didmiesčiuose pastebimos skirtingos tendencijos - Vilniuje pastatoma daugiau būsto mieste negu rajone, o tuo tarpu Kauno ir Klaipėdos rajonuose daugiau nei miesto teritorijoje.

2016-2017 m. tarp trijų didmiesčių ir jų rajonų, Klaipėdos mieste registruojamas mažiausia būsto fondo padidėjimas t.y. vykdoma mažiausia naujų statybų. Pažymėtina, kad jis net keliais kartais skiriasi nuo Klaipėdos rajono. Viena pagrindinių priežasčių gali būti, kad mieste yra mažai daugiabučių paskirties sklypų  o tuo tarpu Klaipėdos rajone yra itin daug gyvenamosios paskirties sklypų skirtų vienbučių/dvibučių statybai. Atitinkamai koreliuoja sklypų kainos - trūkstant sklypų mieste jos ženkliai didesnės nei rajone.

Su šventėmis

Su šventėmis

2017 12 22

Sveikinimai gražiausių metuose švenčių proga! 

Dviejų kartų architektų sinergija Palangoje

Dviejų kartų architektų sinergija Palangoje

2017 08 15

"CITADELĖ" rinkodaros projektas Palangoje turintis išskirtinę istoriją. Spausdinta žurnalas "VALSTYBĖ".

Straipsnio tekstas:

„Cuprum Apartamentai“ – tai išskirtinės architektūros projektas prestižinėje Palangos dalyje, S. Daukanto g. Lotyniškas žodis „cuprum“ reiškia varį. Toks pavadinimas parinktas neatsitiktinai, nes fasadų apdailai buvo pasirinkta ši medžiaga, kuri suteiks apartamentams šiuolaikiškos prabangos įspūdį. Prieš kelis dešimtmečius šioje vietoje veikusiuose Mokslų akademijai priklausančiuose poilsio namuose „Horizontas“ atostogas leisdavo akademinė bendruomenė. Prie pastato architektūros ir jos detalių prisidėjo garsūs Lietuvos architektai prof. Vytautas Dičius ir prof. Leonidas Ziberkas, kurie ir buvo pagrindinio architektūros projekto autoriai, jų dėka pastatas įgavo unikalias linijas ir tūrius.  

Nauja tradicijų interpretacija

 Prof. V. Dičiaus kartu su kolega L. Ziberku suprojektuoti poilsio namai tapo išskirtiniu sovietinio laikotarpio kurortinės architektūros pavyzdžiu. Dauguma to laikmečio poilsio namų Palangoje buvo stambūs, miestelio istorinei architektūrai nebūdingo silueto, nedaug tesiskyrė nuo bet kurio kito visuomeninės paskirties objekto. Tuo tarpu mokslininkų poilsiavietėje dinamiškas plokštumų žaismas, savo manieringumu, medžiagiškumu bei masteliu priminė  tradicinę, tačiau naujai interpretuotą, vasarnamių architektūrą. 

Dviejų laikmečių derinys

Pastato naujojo projekto autorius architektas Gintautas Natkevičius palankiai vertina „Cuprum Apartamentų“ projekto plėtotojų pasirinkimą ne griauti sovietinius laikus menančią poilsiavietę, o prikelti ją antram gyvenimui: „Šiais laikais daugelis pasirenka lengvesnį ir pigesnį kelią – nugriauti ir toje vietoje pastatyti naują. „Cuprum Apartamentų“ plėtotojai pasirinko sunkesnį ir brangesnį kelią. Už tai aš prieš juos keliu kepurę. Tenka pripažinti, kad poilsio namai „Horizontas“ jau tuomet, kai buvo pastatyti, buvo išskirtiniai, išsiskiriantys iš kitų Palangos poilsio namų. Matome, kad šis projektas atlaikė laikmečio išbandymus nesuardytas, nesuniokotas, nesugriautas“, - tvirtino architektas. Pasak G. Natkevičiaus, būdamas Vilniaus inžinerinio statybos instituto studentu šią poilsiavietę laikė siekiamybe. „Dabar tą svajonę realizavau. Parengti šį projektą man buvo iššūkis ir savotiška intriga – pabandyti nenugriaunant, išlaikant tą patį tūrį, tačiau su naujomis šiuolaikiškomis medžiagomis pakeisti įvaizdį, patobulinti suplanavimą. Tarėmės su architektais V. Dičiumi ir L. Ziberku, gavome jų sutikimą ir patarimų. Tikiu, kad pasibaigus statybos darbams šie apartamentai turės ir edukacinę vertę, kaip įdomus dviejų kartų architektų kūrinys“, - kalbėjo G. Natkevičius. Architektui ir jo komandai pavyko suderinti istoriją ir modernumą bei darną su aplinka ir išskirtinumą.

 Pats Palangos centras

Šiuolaikinių „Cuprum Apartamentų“ projektas plėtojamas centrinėje Palangos miesto dalyje, kurioje džiugina tiek ilgamečių pušų apsuptis, tiek išplėtota infrastruktūra bei nedidelis atstumas iki svarbiausių objektų. Projektą sudaro trys korpusai, kuriuose yra 40 apartamentų. Kiekvieni apartamentai parduodami su vidaus apdaila, turi balkoną arba terasą, tad pirkėjai galės iškart mėgautis kurorto privalumais. Apartamentuose įrengtas geoterminis šildymas su   individualiu valdymu, todėl žiemą bus galima džiaugtis  minimaliais šildymo kaštais, o vasarą ta pati sistema namus leis vėsinti. Planuojama „Cuprum Apartamentų“ statybos darbų pabaiga – 2017 m. pabaiga.

"CITADELĖ matininkai atliko 9 "Maxima" parduotuvių kadastrinius matavimus

"CITADELĖ matininkai atliko 9 "Maxima" parduotuvių kadastrinius matavimus

2016 11 06

"Žydrūnas Valkeris, „Maxima LT“ generalinis direktorius, sako, kad šią vasarą pradėtas intensyvus plėtros etapas, kurio metu planuojama atidaryti daugiausiai naujų ir atnaujintų parduotuvių per pastarąjį dešimtmetį. „Ypač daug dėmesio skiriame jau veikiančioms parduotuvėms atnaujinti“, – pabrėžia p. Valkeris." 2016 m. tinklas planuoja atidaryti 14 naujų ir 12 atnaujintų parduotuvių bei modernų biurą. Šiuo metu „Maximai“ priklauso 235 parduotuvės. Iki metų pabaigos jų bus 247. Bendros investicijos į jau įgyvendintus tinklo plėtros planus šiuo metu siekia 2,6 mln. Eur, o iki metų pabaigos planuojama sieks iš viso 34 mln. Eur."

www.maxima.lt

"CITADELĖ" - unikalaus projekto Palangoje pardavimo atstovas

"CITADELĖ" - unikalaus projekto Palangoje pardavimo atstovas

2016 09 02

"CUPRUM Apartamentai" – tai išskirtinis projektas prestižinėje Palangos dalyje, S. Daukanto g. 15.

Prie naujojo pastato architektūros ir jos detalių prisidėjo vieni garsiausių Lietuvos architektų. Prof. Vytautas Dičius ir prof. Leonidas Ziberkas yra pagrindinio architektūros projekto autoriai, jų dėka pastatas įgavo unikalias linijas ir tūrius. Pastato rekonstrukcijos projekte Gintauto Natkevičiaus bei jo komandos dėka suderinta istorija ir modernumas bei darna su aplinka ir išskirtinumas. Pastato varinis fasadas vizualiai atkartos saulėlydžio nuspalvintas smėlio kopas. Tokių ilgaamžių ir natūralių medžiagų parinkimas atspindi šiuolaikinį atsakingą požiūrį į prabangą.

Projektas vystomas centrinėje Palangos miesto dalyje, kurioje Jus džiugins tiek ilgamečių pušų apsuptis, tiek išvystyta infrastruktūra bei nedidelis atstumas iki svarbiausių objektų – 600 m iki jūros, 500 m iki botanikos parko, 200 m iki J. Basanavičiaus g. Projektą sudaro trys korpusai, kuriuose yra 40 butų ir poilsio patalpų. Prie pastato įrengiama erdvi automobilių stovėjimo aikštelė ir uždara dviračių saugykla bei atviros dviračių stovėjimo vietos.

www.cuprum.lt

UAB "Citadelė" išskirtinis projekto "Aukštoji Smeltė" pardavimų atstovas Klaipėdoje

UAB "Citadelė" išskirtinis projekto "Aukštoji Smeltė" pardavimų atstovas Klaipėdoje

2015 08 20

UAB "Citadelė" tapo išskirtiniu atsovu parduodant butus Klaipėdoje, Priegliaus g. 4 naujai statomame projekte "Aukštoji Smeltė"

Daugiau informacijos apie projektą - www.aukstojismelte.lt

UAB "Citadelė" ir AB "Lietuvos radijo ir televizijos centras" pasirašė sutartį žemėtvarkos ir kadastrinių matavimų paslaugoms teikti

UAB "Citadelė" ir AB "Lietuvos radijo ir televizijos centras" pasirašė sutartį žemėtvarkos ir kadastrinių matavimų paslaugoms teikti

2014 05 05

UAB "Citadelė" ir AB "Lietuvos radijo ir televizijos centras" pasirašė sutartį žemėtvarkos ir kadastrinių matavimų paslaugoms teikti pertvarkant teritoriją Klaipėdos mieste.

UAB "Citadelė" ir  "Invaldos LT" grupės įmonės pasirašė sutartis geodeziniams matavimams atlikti

UAB "Citadelė" ir "Invaldos LT" grupės įmonės pasirašė sutartis geodeziniams matavimams atlikti

2014 04 17

UAB "Citadelė" ir  "Invaldos LT" grupės  įmonės valdančios žemės ūkio paskirties sklypus pasirašė sutartis atlikti geodezinius matavimus 28 sklypams.

Citadelė Nekilnojamasis Turtas matininkai pirmieji Lietuvoje pradėjo naudoti "Matininkas 2014"

Citadelė Nekilnojamasis Turtas matininkai pirmieji Lietuvoje pradėjo naudoti "Matininkas 2014"

2014 02 13

UAB Citadelė pirmoji įmonė Lietuvoje įdiegusi naudojimui pažangiausią pastatų kadastrinių matavimų programinę įrangą "Matininkas 2014" išleistą VĮ Registrų centras