Apie mus

Susipažinkite su mumis

 

"CITADELĖ" – registruotas prekės ženklas priklausantis UAB "Citadelė". "CITADELĖ" teikia platų paslaugų spektrą nekilnojamojo turto srityje ir šiuo metu Lietuvoje turi tris biurus – Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, todėl, jeigu Jums reikalinga nekilnojamojo turto specialistų pagalba – mes Jums padėsime bene kiekvienoje situacijoje.

 

VIZIJA

 

Vienijant geriausius specialistus teikti plačiausią nekilnojamojo turto paslaugų spektrą Baltijos šalyse ir diktuoti rinkos paslaugų kokybės standartus.

 

MISIJA

 

Pasiūlyti klientams platų profesionalių nekilnojamojo turto paslaugų pasirinkimą ir optimaliausiomis sąlygomis siekti jiems maksimalios naudos. Mes savo misiją vykdome atskleisdami geriausias darbuotojų savybes ir keldami jų motyvaciją bei kvalifikaciją, puoselėdami ilgalaikius ryšius su vietiniais ir tarptautiniais nekilnojamojo turto rinkos dalyviais bei nuolatos ieškodami naujų sprendimų. Pagrindiniai "Citadelė" bokštai - kūrybiškumas, novatoriškumas, profesionalumas ir rūpestingumas. "Ne" paverčiame į "Gal", o "Gal" paverčiame į "Taip".

 

ISTORIJA

 

UAB "Citadelė" įkurta 1999 metais kaip įmonė, teikianti nekilnojamojo turto tarpininkavimo paslaugas, vėliau plėtėsi ir 2005-2009 m. vystė gyvenamojo ir komercinio nekilnojamojo turto projektus. 2013 metais suvienijus darbuotojus, bendradarbius ir partnerius pradėjome teikti bene plačiausią nekilnojamojo turto paslaugų spektrą Lietuvoje bei plėtojame tarptautinį bendradarbiavimą Baltijos ir Skandinavijos šalyse.