Nuomininko reprezentavimas

Nuomininko atstovavimas

Siekiame, kad visos nekilnojamojo turto rinkos šalys turėtų galimybę bet kuriame sandorio etape į pagalbą pasitelkti profesionalų partnerį.


Komerciniams subjektams siūlydami nuomininko reprezentacijos paslaugą mes padedame Jūsų įmonei patalpų paieškos procesą atlikti profesionaliai bei greitai, taupydami Jūsų laiką. Puoselėdami nuolatinius ryšius su nekilnojamojo turto valdytojais, valdydami naujausią rinkos informaciją ir įvaldę sutarčių vykdymo procesus mes sutaupysime Jums laiko ir įmonės resursų.


Surasime ir pateiksime Jums reikalingų patalpų alternatyvas, padėsime sudaryti optimalų nuomos sandorį, pasiūlysime patalpų ar teritorijos sprendimus ir, esant poreikiui, prižiūrėsime nuomos sutarties vykdymą ginant Jūsų interesus.


Dauguma nekilnojamojo turto valdytojų nuomoja patalpas pagal iš anksto parengtas nuomos koncepcijas ir laikydamiesi strategijos, todėl gali neužtekti tik noro ir finansinių galimybių įsikurti Jums reikiamoje vietoje. Mes tinkamai reprezentuosime Jūsų įmonę ir, esant poreikiui, suteiksime reikalingą informaciją, rekomendacijas ar galimus sprendinius, leisiančius atitikti nuomotojo lūkesčius.

 

 

 

INFORMACIJA IR PASLAUGŲ UŽSAKYMAS VISOJE LIETUVOJE:
Telefonu +370 646 99552
El. paštu info@citadeleNT.lt