Kadastriniai matavimai ir projektavimas

Kadastriniai matavimai

Pasitelkę ilgametę patirtį bei naujausias technologijas mūsų atestuoti specialistai teikia šias kadastrinių matavimų ir žemėtvarkos paslaugas visoje Lietuvoje: Darbuotojai priklauso Lietuvos matininkų asociacijai.

Neapsiribojame teikdami paslaugas, Jūsų patogumui padedame pateikti visą reikalingą informaciją ir dokumentus Nacionalinei Žemės Tarnybai (NŽT), Savivaldybėms, VĮ Registrų Centras ir kitoms institucijoms.

 

SKLYPŲ GEODEZINIAI MATAVIMAI

Atliekant žemės sklypų geodezinius matavimus patikslinamos esamų, naujai formuojamų ar pertvarkomų  žemės sklypų ribos, atstatomi sunaikinti riboženkliai, parengiami nauji žemės sklypo planai, parengiama žemės sklypo kadastrinių matavimų byla ir sklypo ribos įregistruojamos kadastro žemėlapyje.

 

TOPOGRAFINĖS NUOTRAUKOS
Topografinis planas (toponuotrauka) būtinas pradedant bet kokius projektavimo darbus. Toponuotraukoje vaizduojama esama situacija, reljefas ir požeminės komunikacijos.

 

STATINIŲ IR PATALPŲ MATAVIMAI (INVENTORIZACIJA)

Atliekant pastatų, statinių ir patalpų kadastrinius matavimus (inventorizaciją) yra atliekamas turimo nekilnojamojo turto įregistravimas bei įregistruotų statinių kadastro duomenų pakeitimai (rekonstravus ar pertvarkius statinius) VĮ Registrų Centras.

 

KONTROLINĖS (IŠPILDOMOSIOS) NUOTRAUKOS

Tai geodeziniai įvairios paskirties statinių matavimai, atliekami baigus statybas, kurių metu fiksuojama galutinė statinio padėtis vietovėje. Šios kontrolinės nuotraukos reikalingos pateikiant dokumentus statinio pripažinimui tinkamu naudoti.

 

FORMAVIMO IR PERTVARKYMO PROJEKTAI
Šia paslauga reglamentuoja žemės sklypų ribų formavimą projektuojant naujus žemės sklypus, keičiant gretimų žemės sklypų ribas (atliekant amalgamaciją), padalijant žemės sklypą į du ar daugiau sklypų, atidalijant vieną ar daugiau žemės sklypo dalių iš bendrosios nuosavybės teise valdomo žemės sklypo, sujungiant du ar daugiau žemės sklypų į vieną žemės sklypą.

 

NAUDOJIMOSI TVARKOS PLANAI

Rengiami bendrasavininkų nekilnojamojo turto pasidalijimo ir naudojimosi tvarkos planai.

 

KLIENTAI

 

 

             Agrowill group              SEB grupė

 

Lietuvos radijo ir televizijos centras                          Invalda LT

 

Lietuvos geležinkeliai

 

 

Ir daugelis kitų...

 

 

INFORMACIJA IR PASLAUGŲ UŽSAKYMAS VISOJE LIETUVOJE:

Telefonu +370 670 11 443

El. paštu info@citadeleNT.lt